Týmy

Veškeré fotbalové dění, tréninky a zápasy probíhají v areálu TJ Sokol Svojetice, který se nachází v centru obce. Využiváváme velké travnaté a nově vybudované multifunkční hřiště, zrealizovali jsme kompletní rekonstrukci fotbalových kabin.
Multifunkční hřiště je také přístupné široké veřejnosti. Budeme velice rádi, když bude oblíbené nejen u fotbalových fanoušků, ale i u místních občanů, kteří se v blízkosti kabin rádi občerství na „Dvorku u Sousedů“.

A-tým muži hraje 3. třídu skupina B (9.liga) okres Praha-východ.
Aktuální program sezony 2024, výsledky, statistiky a další je nahlédnutí ZDE

Mládež

Našim cílem a prioritou je nyní hlavně mládež, dětské kategorie jsou stavebním kamenem a budoucností každého klubu, proto jsme rádi za hojnou účast při náboru.
Tak jako je nedílnou součástí klubu A tým mužů, tak vždy byla součástí klubu i mládež, proto žádáme o pomoc se znovuzaložením mládeže v našem klubu.
Přijďte a staňte se členem klubu TJ Sokol Svojetice.

.